מטבח עץ מלא

360°, במושב פורת שבשרון, גאה להציג בפנייכם את השילובים המנצחים בין חמימות, פרקטיות וטכנולוגיות מתקדמות ליצירת המטבח האידאלי כמרכז חיי המשפחה. עם מוניטין מוצלח של למעלה מ25 שנה , אנו יודעים להתאים ולשדך בין חלומות למטבחים תוך מתן דגש על שימוש בחומרים איכותיים, עיצוב עדכני ושילוב כל חידושי הטכנולוגיה -והפירזול בתחום המטבחים. בואו לראות בעצמכם 

 

דברו איתנו:09-7964522

 

לקבלת הטבה ותיאום פגישת התרשמות באולם התצוגה של המטבחים המדהימים שלנו - השאירו פרטים ונחזור אליכם  בהקדם

מטבחים מעץ מלא מתאפיינים באווירה כפרית ונעימה, ומזוהים דווקא עם המטבח האנגלי הידוע במשטחי עבודה מרווחים, מקומות אחסון רבים ועמידות גבוהה לאורך שנים. המטבח האנגלי מיוצר בדרך כלל במראה עץ עתיק, בעל תחריטים ותבליטים עד לפרטים הקטנים. ניתן לשלבו עם חומרים דקורטיביים אחרים ומוצרי פרזול כידיות אינטרגרליות ו/או ידיות חיצוניות. בתהליך תכנון מטבח מעץ מלא גלומות אפשרויות רבות להתאמת המטבח לצרכים היומיומיים שלכם, ולהתאים אליו פריטים נלווים או טכנולוגיים מהמטבח המודרני.
ומה בנוגע לחלופה זולה יותר?
מטבח פורניר מקנה מראה של עץ מלא בטקסטורה. מדובר בשבב של עץ מלא בעובי מילימטר וחצי שמודבר על גבי MDF (חומר נגרות מלאכותי העשוי משאריות נסורת ואבק שיוף). ניתן לשלבו בדרך כלל במשטחים לאי, דלתות מטבח, שילוב של צבע עם פורניר. עמיד באופן סביר, אך קל לניקוי.
במטבח עץ מלא תוכלו לשלב דלתות פולימר, וליהנות מיתרונותיו: עלות זולה יותר לדלתות דמויות עץ הן בגוונים והן בטקסטורה. חיפוי פולימר עוטף את הדלתות בעטיפה אחת אחידה, ללא קאנטים וחיבורים, ונחשב לחומר בלתי שריט, קל לניקוי, אשר מגיע במגוון צורות וגדלים לפי הזמנה.


    מלאו את פרטיכם אשמח לענות לכל פנייה ושאלה

    שם מלא:

    דוא"ל:

    טלפון: