מטבח זכוכית

360°, במושב פורת שבשרון, גאה להציג בפנייכם את השילובים המנצחים בין חמימות, פרקטיות וטכנולוגיות מתקדמות ליצירת המטבח האידאלי כמרכז חיי המשפחה. עם מוניטין מוצלח של למעלה מ25 שנה , אנו יודעים להתאים ולשדך בין חלומות למטבחים תוך מתן דגש על שימוש בחומרים איכותיים, עיצוב עדכני ושילוב כל חידושי הטכנולוגיה -והפירזול בתחום המטבחים. בואו לראות בעצמכם 

 

דברו איתנו:09-7964522

מתרגשים מאווירה יוקרתית ומודרנית? כנראה שמטבח זכוכית הוא בדיוק בשבילכם.
היתרון המרכזי של מטבח זכוכית הוא ביכולת להתאים ולייצר לפי הזמנה אישית את סוג הזכוכית הרצויה, עפ”י שקיפות ו/או חלביות, מט או מבריק, במגוון אינסופי של צבעים, ושימוש בכל הדפס מקורי שתרצו לשלב. יתרון בולט נוסף נמצא בפרקטיות בניקוי ובתחזוקה, חוזק ועמידות החומר שאינו נוטה לשברים או סדקים כפי שנהוג לחשוב.

מטבחי זכוכית יכולים לשלב בתוכם מספר חומרי גלם, למשל כחיפוי זכוכית בארונות עץ דקורטיביים או משטחי עבודה בחלל המטבח, בגימור אחיד וחלק. פירזול במטבחי זכוכית יכול לבוא לידי ביטוי בשילוב ידיות אינטרגליות, כאשר הן מבוצעות בכרסום ע”י CNC ומקבלות את אותו גוון של המטבח. אלטרנטיבה חומרית למטבחי זכוכית היא שימוש ב”היי גלוס”, חומר פלסטי שמודבק על MDF (חומר נגרות מלאכותי העשוי משאריות נסורת ואבק שיוף) ומקנה מראה של זכוכית.


    מלאו את פרטיכם אשמח לענות לכל פנייה ושאלה

    שם מלא:

    דוא"ל:

    טלפון: