עיצוב מטבחי יוקרה

בשנים האחרונות הפכו מטבחי יוקרה למצרך מבוקש ונפוץ עקב סיבות מגוונות, ביניהן עליית רמת החיים בישראל, הפתיחות למערב, שפע של תוכניות אירוח ובישול, הרגלי אכילה במסעדות, וכן התפתחות תודעת העיצוב של קהל הצרכנים. לאחר שנים רבות בהן היו מטבחים חללים קטנים וצרים, בלתי נוחים לשימוש ומאופיינים בעיצוב דל וזול, שינה הציבור הישראלי את אורחותיו ומתעניין כיום במטבחים גדולים, מודרניים, מעוצבים ומפוארים. מטבחים אלו מוצעים לצרכן הישראלי על ידי חברות רבות המספקות מוצרי איכות מרהיבים, וביניהן מטבחי דקור שהפכה שם נרדף ליוקרה ולהצלחה.

ההבדל בין מטבח יוקרה למטבח רגיל

ההבדל בין מטבחי יוקרה למטבחים רגילים מתבטא למעשה בכל תכונותיהם ומאפייניהם. ההבדלים ניכרים ראשית בהיותם של מטבחי היוקרה ייחודים ומותאמים אישית ללקוח, ומעבר לכך ברמת הגימור של המטבח, בגודל ובמרווח שהוא מספק, בחומרי הגלם שלו, בסגנון עיצובו, בצבעיו וביעילותו. מאידך, לא תמיד ההבדלים ניכרים לעין בלתי מקצועית, כך שהאמצעי היעיל ביותר להתרשמות הינה התחושה שהמטבחים מעוררים בכם. מטבח רגיל ישאיר אתכם במקרה הטוב אדישים, ואילו מאיכותו של מטבח יוקרה פשוט לא תוכלו להתעלם, כמו כן ניתן למצוא מטבחים בדילים מצוינים – מטבחים במבצע.

עיצוב של מטבחי יוקרה

חשוב לדעת כי לא קיים סגנון עיצוב מטבח אחיד, ושגם מטבחי היוקרה מוצעים במגוון רחב ובלתי נדלה של עיצובים, כדוגמת סגנון כפרי, מודרני, רטרו או עתידני. יוקרתו של המטבח ניכרת בעיצוב מוקפד ומרשים, ובקווים הרמוניים הזורמים באופן מושלם עם חלל המטבח ועיצובו הכולל של הבית.

התאמה אישית לשיא הנוחות והיעילות

מעבר להיותם סמל סטאטוס ומקור גאווה לבני הבית, מטבחי יוקרה ניחנים ברמות הנוחות והיעילות הגבוהות ביותר. איכויות אלו מושגות בעזרת תכנון בהתאמה אישית על ידי אדריכל, תוך הקפדה רבה על צרכיהם וטעמם של הדיירים והתאמה למבנה החלל, מה שמוביל לניצולו המקסימאלי ולהיותו נגיש, נוח ויעיל. דוגמאות לכך מהוות פינות ישיבה נוחות ומרווחות המתאימות למספר רב או מצומצם של אנשים, טלוויזיה שטוחה המשולבת בעיצוב המטבח, ומשטחי עבודה ואחסון נוחים, מרווחים ופרקטיים. נתונים אלו ועוד רבים אחרים הופכים את השהייה והבישול במטבחי יוקרה למהנים ומזמינים במיוחד.

איכות וקידמה עד לפרט האחרון

מטבחי יוקרה מתאפיינים בשילוב ללא פשרות של איכות וקידמה, עובדה הניכרת ראשית בשימוש בחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר שקיימים בשוק, וברמת גימור מושלמת. כך לדוגמא, במטבח יוקרה העשוי מעץ לא ייעשה כל שימוש בפורמייקה או בסיבית, אלא בעץ גושני איכותי וטבעי. מלבד זאת, מטבחי יוקרה ישלבו הרבה משטחי נירוסטה או משטחי שיש איכותיים. יש לציין כי מטבחי יוקרה מתוכננים בהתאם למיטב חידושי הטכנולוגיה, ומציעים בימינו פתרונות אחסון ומערכות תפעול משוכללים ומתקדמים כדוגמת מגירות מדולריות , כיריים קראמיות או אינדוקציה, מכשירים חשמליים המשולבים בתוך ארונות המטבח, ארונות אחסון מיוחדים ושילוב של תאורה מחמיאה וייחודית.