מטבחי חוץ – זה לא טרנד חולף

זה קורה כל פעם מחדש- במקום ליהנות מבר בי קיו כייפי וטעים, אתם מוצאים את עצמכם הולכים הלוך ושוב אל המקרר והמטבח בבית בשביל כל המצרכים והכלים. הטרחה וחוסר הנוחות אינם מצדיקים את עצמם וזאת לאור העבודה כי קיים כיום קרש הצלה יעיל ושימושי במיוחד בדמותם של מטבחי החוץ. מטבחים אלה נועדו לשימוש חוץ ומהווים יחידת מטבח נפרדת ועצמאית, מחוץ לבית.

כל היתרונות של מטבחי החוץ

מטבחי חוץ מיועדים מראש להתקנה מחוץ לכותלי הבית. ניתן להשתמש בהם במרפסת, מתחת לפרגולה ואפילו תחת כיפת השמיים.ישנן חברות רבות לייצור מטבחי גינה מטבחי חוץ של גרנדהול למשל מעניקים לבעליהם יתרונות רבים וביניהם :

• עמידות בפני כל סוגי מזג האוויר.

• המטבחים ניתנים להתאמה אישית והרחבה כאשר עולה הצורך.

• מגיעים עם או ללא משטח צלייה (גריל גז) מובנה ובנוסף גם כיור.

• ישנה אפשרות לגומחות למכשירי חשמל בנויים (תנור אפייה, מדיח) וזאת בהתאם לתנאים בשטח.

מטבחי חוץ אף תורמים רבות לעיצוב השטח שמחוץ לבית בכך שהם מקנים אווירה של חדשנות ואסתטיות. לא עוד ללכת הלוך ושוב אל תוך הבית – כן ליהנות מהארוחות מהנות ורגועות תחת כיפת השמיים מעכשיו והלאה. לצד מטבחי החוץ ניתן למקם מקרר, טלוויזיה וכל אלמנט אחר שברצונכם לשלב בחצר כך שהיא הופכת למעין “חדר” נוסף, גדול ופונקציונאלי של הבית. ישנםמטבחי חוץ של חברת נפולאון למשל שכוללים מערכת שלמה של אבזור.

סוגי מטבחי חוץ

איש המקצוע ימדוד את השטח הפנוי והמבוקש למטבח ויכין סקיצה המתארת את המוצר המוגמר. בהתאם למקום הפנוי והצרכים ניתן לבחור מטבחי חוץ ע”פ ממדים באופן הבא :

• מטבחי חוץ קטנים – יכולים להגיע גם בצורת ארון בודד קטן וצר.

• מטבחי חוץ גדולים – מתאימים לגינות גדולות ועבור אוהבי החיים הטובים אשר נוטים לבלות מארוחות רבות משתתפים תחת כיפת השמיים.

• מטבחים פינתיים לעומת “קרון” – בהתאם לצורך והתנאים בשטח. מטבח חוץ פינתי מתאים במיוחד עבור מי שמעוניין למקם אותו מתחת לפרגולה או בסמוך לקיר החיצוני של הבית.

מטבחי החוץ אף נבדלים זה מזה בסוגי החומר מהם הם מיוצרים (אלומיניום, עץ, שילובים עם זכוכית ופלסטיק וכו’) וגם מסוג משטח העבודה אשר יכול להיות עשוי מכל חומר שהוא, החל מעץ וכלה בשיש. מטבחי חוץ אינם טרנד חולף. הם כאן כדי להישאר ולעזור לנו ליהנות מהחיים בגינה בצורה יעילה וקלה מתמיד.