כל הטיפים לבחירת מקרר איכותי

אחד ממכשירי החשמל המרכזיים ביותר בביתכם, הוא כמובן המקרר. חשוב מאד לבצע בחירת מקרר אחרי שעושים סקר שוק מקיף במיוחד. מדוע בעצם? ראשית, משום שהמקרר הוא מוצר חשמלי יקר יחסית, ואתם לא רוצים להחליף אותו כל שנתיים או אפילו כל חמש שנים. מקרר איכותי צריך ללוות אתכם עשור לפחות, אם לא יותר מכך.
כמו כן, חשוב מאד לזכור שהתפקיד של המקרר הוא קריטי – הוא שומר על המזון שלכם טרי לאורך זמן, ומקרר איכותי הוא מתכון לחיי שגרה נוחים ונעימים בביתכם. אז איך אפשר לדעת שאתם באמת בוחרים מקרר איכותי וטוב, ומקבלים תמורה מלאה עבור המחיר? בואו ונסקור כמה טיפים בתחום.

כך תבחרו מקרר מוצלח

  1. צריכת חשמל – לעתים אנו שכוחים זאת, אבל המקרר הוא אחד מהמכשירים שצורכים הכי הרבה חשמל בבית, מה גם שהוא פועל ברצף 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. לכן, כאשר אתם מבצעים בחירת מקרר, שימו לב לרמת החיסכון שלו. הרמה הזו מדורגת החל מA ועד לG, כאשר A היא רמת החיסכון הגבוהה ביותר. אמנם המחירים של המקררים החסכוניים הוא גבוה יותר, אך בטווח הארוך מבחינת חשבון החשמל – הרי שאתם חוסכים מאות שקלים בשנה.
  2. נפח המקרר – אפשר למצאו היום מקררים בנפחים שונים, וחשוב לבחור מקרר לא רק בהתאם לכמות הנפשות הנוכחית, אלא גם בתכנונים שלכם לשנים הבאות. כך למשל, בחירת מקרר בנפח של 300 ליטר אמנם תתאים לזוג שחי ללא ילדים, אבל אם בעשור הקרוב אתם תביאו שניים או שלושה ילדים לעולם, כדאי להשקיע ולבחור מקרר בנפח של 400 ליטר לפחות.
  3. אחריות – אחד המרכיבים הקריטיים ביותר בבחירת המקרר שלכם הוא לשים לב שיש אחריות על המקרר, בדגש על המנוע של המקרר. מקרר איכותי צריך להיות עם אחריות של חמש שנים לפחות, ויש מקררים עם זמן אחריות ארוך יותר. כמובן שהדבר מחווה על כך שמדובר על מקרר איכותי במיוחד.
  4. תקן T – ישראל היא מדינה חמה יחסית, ולא כל מקרר שמתאים בהכרח לאקלים האירופי הקר, הוא מקרר שמתאים לישראל. לכן, כשאתם מבצעים בחירת מקרר, כדאי לשים לב שהוא כולל בתוכו את תקן T. מדובר על תקן שמתאים לאקלים חם יותר בטמפרטורות גבוהות, והוא יחווה לכם על כך שמדובר על מקרר שישמור היטב על האוכל שלכם, גם בקיץ הישראלי הלוהט.
  5. איכות לצד נוחות – מצד אחד, אתם תרצו שיהיה קל לפרק את המדפים של המקרר לצורך ניקוי אחת למספר שבועות או חודשים. מהצד השני, חשוב לכם שהחלקים יהיו איכותיים במיוחד. לכן כדאי לשים לב ולראות האם המדפים והמגירות עשויים מנירוסטה או שהם רק מחומר שהוא דמוי נירוסטה, וכן לראות האם גם ניתן לפרק אותם בקלות.

וכמובן לבחור במותגים איכותיים

אין צורך לציין, שכאשר אתם רוצים לבצע בחירת מקרר, עליכם לבחון אך ורק את המותגים המוכרים בתחום. חפשו את היבואנים המובילים בשוק הישראלי, שיוכלו לספק לכם מקררים איכותיים במיוחד, וכך גם תמיד תהיה לכם כתובת קבועה לפנות אליה, במקרה של שאלה או בעיה.