ארונות מטבח עם דלתות זכוכית

מטבח הוא אחד החדרים המרכזיים שבבית אם לא המרכזי ביותר. אני זוכרת כי בביתה של סבתי המטבח היה כוך קטן וצר שהיה בו מקום בקושי לאדם אחד יחד עם כיריים, שיש קטן וצר ומקרר. ככה היה נהוג לבנות את הדירות הישנות. היום הדברים הם כבר מזמן לא כך. המטבח מהווה חדר למפגש של כל המשפחה ולא רק חדר פונקציונאלי להכנת האוכל. מטבחים רבים הם פתוחים ומהווים חלק מהחלל הגדול של הסלון. הכל מתוך הנחה שזהו חדר בו מתקיימת תקשורת מרכזית מאוד בחיי המשפחה כמו הארוחות המשותפות או שיעורי בית שנעשים במטבח תוך כדי שאחד ההורים מבשל. בשל כך, היום מושם דגש רב  על נוחות וניצול מירבי של שטח המטבח הן לעבודה והן לאחסון יחד עם עיצוב שיתן תחושה של מרחב, גם אם יש בכך אשליה אופטית.

כל מיני ארונות

היום ישנן חברות מטבחים רבות כמו א.א. מטבחים למשל שנותנות את האפשרות לעיצוב ארונות המטבח מהחומר והצורה המתאימים לכם ושאליהם אתם מתחברים. ישנם אנשי שמתחברים לעץ שנותן תחושה כפרית, יש מי שאוהב מתכת שנותנת תחושה של קרירות. יש מי שיאהב ארונות מטבח עם חלונות זכוכית. ארונות מטבח עם חלונות זכוכית מכניסים למטבח הרבה עניין על ידי כך שכל תכולת המטבח, או לפחות חלקה, גלויה לעין. הארונות הם למעשה ניטרלים כל עוד הזכוכית שקופה. אז אפשר להכניס אביזרים דקורטיבים בין כלי המטבח, כמו אגרטל קטן, סלסלה קטנה או כל קישוט אחר.

זכוכית לקישוט

ארונות מטבח עם חלונות זכוכית יכולים גם לבוא עם זכוכית מודפסת ולהכניס עניין נוסף לעיצוב המטבח. בחברת א.א. מטבחים מציעים ארונות מטבח עם חלונות זכוכית מודפסת בכל מיני דוגמאות. אם אתם אוהבים את הזכוכית כחומר אך מעדיפים שתכולת הארונות לא תהיה גלויה זהו פתרון מצויין שהולך טוב מאוד בימים אלה. רק שימו לב שחיפוי הזכוכית לא יהיה בדוגמה דומיננטית מדי שתמאס עליכם לאחר תקופה אלא דוגמה סולידית שנותנת תוספת נעימה למטבח. אם תבדקו בקטלוגים של חברות תראו כל מיני חיפויי זכוכית בשחור- לבן או בצבע.