ארון מטבח מעוצב

עיצוב- חלק משמעותי מהחיים

דגם מנגו

אין ספק שהיום יותר מתמיד לעיצוב יש חלק מרכזי מאוד בחיינו. גם אם נכחיש זאת, אנחנו רוצים מטבח מעוצב, סלון מעוצב, אמבטיה מעוצבת, אפילו מרתף מעוצב! המראה ואסתטיקה של מקום הם חלק חשוב מהחיבור שלנו אליו. אם תלכו לראות דירה לקניה או השכרה, הזנחה שלה תגרום לכם להסתכל עליה בחשדנות ולמקם אותה במקום נמוך ברשימה. היום חשובים לנו גם הנוחות והפונקציונליות של חדר אך בהחלט חשוב גם המראה שלו. האם למשל הוא נותן תחושה של מרחב או צפיפות, האם המראה נותן תחושה רגועה או עצבנית. הכל זה עניין של בחירות עיצוביות. לא סתם אנשים לוקחים היום מעצב פנים שיש לו כל מיני טריקים עיצוביים שיתנו לחדר או לדירה את המראה האופטימלי עבורם.

ארונות מטבח

לארונות מטבח היום יש תפקיד מאוד משמעותי הן בנוחות שיש לעבודה במטבח והן למראה שלו. ארון מטבח מעוצב נותן הרבה עניין למטבח ותורם הרבה לתחושה הכללית. בו. אם תסתכלו בקטלוגים של חברות שונות כמו א.א. מטבחים לדוגמה, תוכלו לראות ארון מעוצב מכל מיני חומרים. לחומר ממנו בנוי הארון יש חלק משמעותי מאוד בעיצוב המטבח. ארון מטבח מעוצב מעץ שונה במהות שלו ובתחושה מאלה שנותן ארון מטבח מעוצב מפורמייקה או מתכת. כל אחד מהם מקרין באופן שונה על האווירה שנוצרת במטבח. ארון מעץ נותן תחושה כפרית, תחושה של פשטות, תחושה של עיצוב בסיסי. ארון ממתכת יתן תחושה מתוחכמת יותר, מודרנית יותר וגם קרה יותר. בהחלט כדאי להתאים את עיצוב המטבח לאנשים שאתם.

ידיות ודברים אחרים

ארון מטבח מעוצב גם בעזרת הידית שמותקנת עליו. תוכלו למצוא בחברת א.א. מטבחים  סוגים רבים ידיות לארון. קטנות , גדולות, עגולות, וישרות. גם להן יש משמעות בעיצוב הארון. יותר מכך, תוכלו להזמין הזמנה מיוחדת של ידיות בצורות מיוחדות שאינן הידיות הסטנדרטיות. גם צירוף הארונות והמיקום הוא חלק מן העיצוב. האם יש קלאפות או רק ארונות שנפתחים הצידה היא בעלת חשיבות הן מבחינת נוחות השימוש והן מבחינת העיצוב. היום יש אפשרויות רבות לעיצוב המטבח. בדקו אותן היטב לפני ההחלטה על העיצוב והתייעצו באנשי מקצוע שמתמחים במטבחים מעוצבים.