ארון מטבח מעוצב מזכוכית

עיצוב המטבח הפך בשנים האחרונות לחשוב יותר ויותר הודות הבאת המטבח למרכז הבית. עיצוב הפנים המודרני הופך את המטבח לחלק בלתי נפרד מהבית על ידי פתיחה של המטבח לחלל הבית כולו ויצירת חלל פתוח שניתן לראות בו את המטבח מכל מקום בבית. לאור החשיבות של העיצוב הכללי של ארונות המטבח, בחירה של ארון מטבח מעוצב יכולה במידה רבה להשפיע על המטבח כולו ולהפוך אותו ללא פחות מפריט עיצובי מרכזי בבית.

ארונות מטבח מזכוכית

אחד מסגנונות העיצוב של ארון מטבח מעוצב הוא סגנון השילוב של הזכוכית למטבח. מה שבעבר היה טאבו של ארונות מטבח מעץ הפך היום להיות נושא הרבה יותר גמיש ומעצבי מטבחים שונים עושים שימוש בארונות מטבח המשלבים את חומר הזכוכית. ארון מטבח מעוצב העשוי זכוכית יכול להיות משולב במסגרות עץ וזכוכית או להיות עשוי מזכוכית שלמה בחלק החיצוני ואלומיניום או לוחות עץ בחלק הפנימי.

ארונות מטבח מעוטרים

עיצוב נוסף של ארון מטבח מעוצב הוא עיצוב של ארון מעוטר במיני הדפסים או חריטות. ארונות מעוטרים מעניקים מראה יוקרתי ומיוחד למטבח כולו ויכולים להשפיע על העיצוב של המטבח. את העיטורים ניתן לשלב בחלק מסוים של הארונות או על כל השטח של הארונות ולהפוך את הארונות ליוקרתיים ויפים. בנוסף לעיטורים, ניתן לעשות שימוש בחריטות של צורות הנדסיות או ציורים יפים שיהפכו את ארונות המטבח למיוחדים.

עיצוב אישי או עיצוב כללי

חברת א א מטבחים היא החברה המתמחה בעיצוב ארונות מטבח ובאספקת ארון מטבח מעוצב לכל סוגי הסגנונות והעיצובים של מטבחים. על פי החברה חשוב מאוד להתאים את ארונות המטבח לסגנון העיצוב הכללי של הבית ולכן החברה מספקת ארונות מעוצבים בסגנונות שונים החל מסגנון העיצוב הכפרי ועד לסגנון העיצוב המודרני.

את העיצוב של מארונות מיישמת החברה על ידי שימוש בחומרים שונים כמו זכוכית, עץ מלא, הדפסים, מדבקות, ידיות לארונות, צבעי בסיס וצבעים של לוחות הארונות ועוד. העיצוב עצמו מבוצע בהתאמה אישית או כבחירה ממגוון עיצובים וארונות מיוחדים להתאמה מושלמת של הארונות לבית.

כמו כן, מאוד מומלץ לחובבי השיש לבקר באינדקס שיש למטבח.