ארון לחדר שינה

כאשר עוברים דירה ומתכננים את עיצובה, חדר השינה מהווה חלק מאוד משמעותי בתכנון זה. לחדר השינה צריך להיות מראה נעים ומזמין. זהו המקום בו אנו מעבירים את הלילה ולכן הוא צריך להיות הרגוע ביותר מכל החדרים, אבל יחד עם זאת אין סיבה להימנע מלהכניס בו קצת סטייל אחרי הכל חדרי שינה מעוצבים הם דבר שבשגרה. יותר מכך, זהו המקום הכי אישי עבור כל אחד מבני הבית ולכן צריך להיות מעוצב באופן שיהיה נוח למי שישן בו. בנוסף לשימוש הראשי של שינה, חדר שינה משמש פעמים רבות לאחסון הבגדים ודברים נוספים. לרוב ארון חדר שינה מהווה מקום אחסון בעיקר לבגדים אך גם למצעים או חפצים אישיים של האדם הישן בו.על מנת שיהיה החדר נוח לאחסון אך לא יקבל צורה של מחסן, ארון לחדר שינה צריך להיות נוח לשימוש מצד אחד ומעוצב יפה מצד שני.

ארונות קיר

ארון לחדר שינה יכול להיות ארון קיר. לארון קיר יש יתרון בשטח האחסון הרב שיש בו. כיוון שגובהו הוא עד התקרה יש בו מקום רב. חברה שמייצרת ארונות, כמו א.א. מטבחים למשל, תוכל להציע לכם עיצובים שונים של ארונות קיר. אין ספק- ארון לחדר שינה שאחת הדלתות שלו היא מראה מגדיל את החדר וחוסך תליית מראה. כך למעשה קיבלתם שלושה במחיר אחד. ניתן לעצב את דלתות ארונות הקיר בכל מיני חיפויים. אפשר בחיפוי הרגיל והפשוט מעץ בצבעים שונים.רצוי שהצבע יהיה בהיר יחסית ותואם את צבע המיטה או השידות. החיפוי יכול להיות גם מזכוכית בצבעים ודוגמאות שונים ממש כפי שאפשר לראות בקטלוג של חברת א.א. מטבחים לגבי חיפויי זכוכית לארונות מטבח.

ארונות רגילים

ארון לחדר שינה יכול להיות גם ארון רגיל ולא ארון קיר. היתרון הוא מחיר שכנראה יהיה זול יותר וגם ניצול כל שטח החדר מבלי הצורך להקצות שטח לארון קיר אבל החסרון הוא פחות מקום לאחסון ופחות התמזגות עם החדר כפי שארון קיר מתמזג. כל אחד והשיקולים שלו ואיך שהוא אוהב את החדר שלו. בכל מקרה, ארון עם דלתות זכוכית מודפסת, ארון עם דלתות עץ, ארון עם דלתות מראה- הכל בסופו של דבר תלוי בטעם שלכם.